OBCHODNÍ A STORNO PODMÍNKY PENZIONU VINAŘSTVÍ PŘÍTLUKY

ADRESA PENZIONU
Penzion Vinařství Přítluky
Horní 114, 691 04 Přítluky

PROVOZOVATEL
Ravis víno & turistika s.r.o.
Horní 114, 691 04 Přítluky
IČ: 26883171
DIČ: CZ26883171
Společnost je vedená v obchodním rejstříku, který vede Krajský soud v Brně, oddíl C, vložka 43124.

OPCE
Areál / Vinný šenk, Degustační sklep a Penzion / poskytují opci na poptávané akce a ubytování na stanovenou dobu, zpravidla však 7 dnů. Po uplynutí lhůty lze opci na základě telefonické, či písemné dohody prodloužit.

Storno poplatky se nevztahují na poptávky a opce.

OBJEDNÁVKA A ZÁLOHA
Penzion přijímá pouze písemné objednávky, a to buď prostřednictvím rezervačního formuláře anebo e-mailem.

Provozovatel si vyhrazuje právo požadovat zálohu na ubytování služby ve výši 50%. V případě rezervace ubytování a služeb pro více než 8 osob nebo 3 pokoje je požadována záloha na ubytování ve výši 100 % z celkové částky.

Pro dárkové poukazy a pobytové balíčky si provozovatel vyhrazuje právo požadovat zálohu na ubytování a služby ve výši 100%.

Obchodní a storno podmínky pro svatby, firemní akce a oslavy mohou být provozovatelem řešeny po vzájemné dohodě individuálně na základě zaslané kalkulace.

STORNO PODMÍNKY
V případě zrušení pobytu a služeb v Penzionu Vinařství Přítluky může být požadován storno poplatek.

Zrušení ubytování a služeb do 30ti dní před termínem konání:  požadujeme 25% z ceny objednaných služeb (ubytování, stravování, pronájem prostor a zařízení, atd.).

Zrušení ubytování a služeb do 21ti dní před termínem konání: požadujeme 50% z ceny objednaných služeb (ubytování, stravování, pronájem prostor a zařízení, atd.).

Zrušení ubytování a služeb do 5ti dní před termínem konání: požadujeme 100% z ceny objednaných služeb (ubytování, stravování, pronájem prostor a zařízení, atd.).